Robert Gattinger *
(Stainach 1902-1980 Pöls) Heiliger Florian/Blumen, teilweise monogrammiert GR, 2 Hinterglasbilder, Bildausschnitte 26,5 x 19 cm/ 25,5 x 17,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
10.08.2015 - 16:43
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Robert Gattinger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.08.2015 - 16:43 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 20.07. - 07.08.2015 |